Astene Sas

Beschrijving

Een woordje uitleg

Unieke, authentieke plek langs de Leie, oase van rust en natuur, bakermat van schilderkunst, oa. Emiel Claus en knooppunt van menige fietsroutes.

Op rechteroever tref je de twee sasmeesters huizen uit de negentiende eeuw aan, nu de thuisbasis voor de VZW historische schepen.

De ophaalbrug over het sas daterend van na de eerste wereldoorlog, wordt nog steeds met de hand bediend en is onderwerp van menig fotoshoot.

Beschrijving

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.be
Tekens over: 160
OK Verzenden.

wally | Antwoord 11.05.2016 00.54

een adresje zou praktisch zijn ,

Wim 11.05.2016 01.26

Beste Wally, op onze website bij Ligging staat ons adresje!!!
Hellestraat 20 te 9800 Astene , zelfs met een kaartje erbij.

A3 | Antwoord 16.09.2015 11.33

zondag 20 09 Canteclaermarsen langs SAS Astene. Vertrek VTI vanaf 07 uur tot 18 u (laatste vertrek). Details in bus Sashuis. Grtjs A3

Gery Wauters van "Tuin het Egelhof" | Antwoord 13.02.2015 10.51

Hallo mag ik vragen van wanneer de boottochten beginnen , groetjes Gery

Wim 13.02.2015 14.48

Beste Gery,

Laat maar horen wanneer jullie er eventueel zin in hebben. Voor ons kan het nu al
Www.lemmerboot.be. Mvg wim 0476 81 01 14

Jean-Marie Huvenne | Antwoord 26.01.2015 16.01

Dag
Graag info voor een week-end .
Hoeveel personen is het mogelijk en de prijzen
Groeten
JMH

Wim Dierickx 30.01.2015 12.24

Beste Jean-Marie,

Mag ik vragen om uw gegevens door te sturen naar Welcome@lemmerboot.be zodat ik U een volledig antwoord kan sturen.

mvg.

Wim

Een bezoeker | Antwoord 30.03.2013 13.47

Zeer leuk

Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

Beste, ik kwam onlangs met mijn vriendin bij u langs en genoot van een waarlijk prachtige zondag. Tot binnenkort!

...

Graag prive nummer van jucas zou hem graag maandag meenemen op oud binnenschip
Filip damman brugge
filip.damman@telenet.be
Bedankt alvast

...

Dag WIM,
Als ik je foto zie, zal dat volgende zondag een fijne dag worden.
Ik kom namelijk wandelen in Maria- Leerne.

...

...
Je vindt deze pagina leuk