Astene Sas

Beschrijving

Een woordje uitleg

Unieke, authentieke plek langs de Leie, oase van rust en natuur, bakermat van schilderkunst, oa. Emiel Claus en knooppunt van menige fietsroutes.

Op rechteroever tref je de twee sasmeesters huizen uit de negentiende eeuw aan, nu de thuisbasis voor de VZW historische schepen.

De ophaalbrug over het sas daterend van na de eerste wereldoorlog, wordt nog steeds met de hand bediend en is onderwerp van menig fotoshoot.

Beschrijving

Schrijf een reactie: (Klik hier)

123website.be
Tekens over: 160
OK Verzenden.

Helene Wolf | Antwoord 04.08.2020 16.09

Wie de coronaregels ikv de horeca niet duidelijk genoeg vindt, kan best eens naar Astene Sas. Fietsen, boot, brasserie & maatregelen gaan er perfect samen. <3

jenny naessens | Antwoord 31.07.2020 11.38

Zijn jullie donderdag 6 augustus in de namiddag open ?

Anne Vander Cruyssen | Antwoord 11.07.2020 18.35

Zijn jullie open op zondag 12/7/?

Susanna | Antwoord 01.10.2019 17.54

Zijn jullie zondag 27/10 open? Indien ja, vanaf wanneer aub? Mvg Susanna

Wim | Antwoord 16.09.2019 21.27

Beste,
Wij zullen geopend zijn vanaf 13:00 uur.
Vriendelijke scheepsgroeten Wim

geert 17.09.2019 12.43

jammer wij dachten rond 11u daar te zijn zal voor andere keer zijn
grtjs

geert | Antwoord 16.09.2019 17.52

graag komen we zaterdag iets drinken in het sashuis
vanaf hoe laat zijn jullie open?
mvg

marie-claire waardenburg | Antwoord 20.08.2019 18.53

Gisteren langsgekomen en het was heerlijk ! Het onthaal, de sfeer en natuurlijk het glas bier ! Marie-Claire

Gilbert Vangampelaere | Antwoord 02.08.2019 17.45

wim | Antwoord 28.05.2019 10.06

best, dat kan maar graag een mailtje nar info@astene-sas.be

Bekijk alle reacties

Nieuwe reacties

...

...

bij goed weer ben ik open. jullie zijn van harte welkom

...

beste,
op vrijdagmiddag 29/07 zou ik samen met mijn echtgenote bij jullie van een lekkere paté met bruinbrood en een frisse schobiak komen genieten. Is het open

...
Je vindt deze pagina leuk