Astene Sas

Beschrijving

Een woordje uitleg

Unieke, authentieke plek langs de Leie, oase van rust en natuur, bakermat van schilderkunst, oa. Emiel Claus en knooppunt van menige fietsroutes.

Op rechteroever tref je de twee sasmeesters huizen uit de negentiende eeuw aan, nu de thuisbasis voor de VZW historische schepen.

De ophaalbrug over het sas daterend van na de eerste wereldoorlog, wordt nog steeds met de hand bediend en is onderwerp van menig fotoshoot.

Beschrijving

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.be
Tekens over: 160
OK Verzenden.

wally | Antwoord 10.05.2016 22.54

een adresje zou praktisch zijn ,

Wim 10.05.2016 23.26

Beste Wally, op onze website bij Ligging staat ons adresje!!!
Hellestraat 20 te 9800 Astene , zelfs met een kaartje erbij.

A3 | Antwoord 16.09.2015 09.33

zondag 20 09 Canteclaermarsen langs SAS Astene. Vertrek VTI vanaf 07 uur tot 18 u (laatste vertrek). Details in bus Sashuis. Grtjs A3

Gery Wauters van "Tuin het Egelhof" | Antwoord 13.02.2015 09.51

Hallo mag ik vragen van wanneer de boottochten beginnen , groetjes Gery

Wim 13.02.2015 13.48

Beste Gery,

Laat maar horen wanneer jullie er eventueel zin in hebben. Voor ons kan het nu al
Www.lemmerboot.be. Mvg wim 0476 81 01 14

Jean-Marie Huvenne | Antwoord 26.01.2015 15.01

Dag
Graag info voor een week-end .
Hoeveel personen is het mogelijk en de prijzen
Groeten
JMH

Wim Dierickx 30.01.2015 11.24

Beste Jean-Marie,

Mag ik vragen om uw gegevens door te sturen naar Welcome@lemmerboot.be zodat ik U een volledig antwoord kan sturen.

mvg.

Wim

Een bezoeker | Antwoord 30.03.2013 12.47

Zeer leuk

Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

Dit weekend toevallig daar beland tijdens fietstocht. Een aanrader!

...

Beste,
Als lid van de "Landelijke Gilde Zwijnaarde" woonde ik je uiteenzetting bij en vond het zeer interessant. Graag je prijs voor de tjalk met eten voor 2017

...

Wat is het adres van 't od sashuis a.u.b.? Zijn jullie geopend op vrijdag 10 juni 2016?

...

Hopelijk is deze tijd voorspoedig geweest ook vr jou, Lukaz! Welja ik had graag al iets concreter willen voorstellen... Laten we het erv houden dat ik u z belln

...
Je vindt deze pagina leuk