Astene Sas

Beschrijving

Een woordje uitleg

Unieke, authentieke plek langs de Leie, oase van rust en natuur, bakermat van schilderkunst, oa. Emiel Claus en knooppunt van menige fietsroutes.

Op rechteroever tref je de twee sasmeesters huizen uit de negentiende eeuw aan, nu de thuisbasis voor de VZW historische schepen.

De ophaalbrug over het sas daterend van na de eerste wereldoorlog, wordt nog steeds met de hand bediend en is onderwerp van menig fotoshoot.

Beschrijving

Schrijf een reactie: (Klik hier)

123website.be
Tekens over: 160
OK Verzenden.

Anne Vander Cruyssen | Antwoord 11.07.2020 18.35

Zijn jullie open op zondag 12/7/?

Susanna | Antwoord 01.10.2019 17.54

Zijn jullie zondag 27/10 open? Indien ja, vanaf wanneer aub? Mvg Susanna

Wim | Antwoord 16.09.2019 21.27

Beste,
Wij zullen geopend zijn vanaf 13:00 uur.
Vriendelijke scheepsgroeten Wim

geert 17.09.2019 12.43

jammer wij dachten rond 11u daar te zijn zal voor andere keer zijn
grtjs

geert | Antwoord 16.09.2019 17.52

graag komen we zaterdag iets drinken in het sashuis
vanaf hoe laat zijn jullie open?
mvg

marie-claire waardenburg | Antwoord 20.08.2019 18.53

Gisteren langsgekomen en het was heerlijk ! Het onthaal, de sfeer en natuurlijk het glas bier ! Marie-Claire

Gilbert Vangampelaere | Antwoord 02.08.2019 17.45

wim | Antwoord 28.05.2019 10.06

best, dat kan maar graag een mailtje nar info@astene-sas.be

Bart L | Antwoord 27.05.2019 22.15

Beste Wim,

Op vrijdag 7 juni zijn wij met een groep van 21 collega's op motortocht van Brugge richting Vlaamse Ardennen. Kunnen wij koffie krijgen om 9 uur?

Hilde | Antwoord 23.05.2019 07.57

Zijn jullie open vrijdag 24 mei in de namiddag?
Mvg
Hilde

Bekijk alle reacties

Nieuwe reacties

...

Dag Wim,
Mijn naam is Hans Van der Schaeghe en graag meevaren met uw
M/S Amadeus een uitstap naar Parijs als mogelijk is, natuurlijke in zomer. Groetjes Hans.

...

Hey lucas of ex geiteboer
Groetjes uit mariekerke

...

Beste Marleen,
Graag een mailtje naar Info@astene-sas.be zodat ik jou persoonlijk kan antwoorden.
Groeten Wim

...
Je vindt deze pagina leuk